Vernee Active je robustní telefon s moderním designem. Je zároveň také prvním odolným telefonem společnosti Vernee, kterému nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G.

Má štíhlé tělo a 5,5 palcový JDI displej s 2.5D zakřivením a rozlišením 1920×1080 pixelů. Designem by mohl konkurovat například Samsungu S8 Active. Jeho odolnost zajišťují zpevněné a vyztužené rohy a rám, kevlarová konstrukce, nebo i USB port s pevnou krytkou.

Odolný Vernee Active

Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna.

Zadní fotoaparát je 16 MPix s PDAF a clonou f/2.2 a údajně může bez problémů fotit i pod vodou. Přední kamera má rozlišení 8 MPix.

Odolný Vernee Active

Pokud vás tedy tento odolňák s tělem klasika zaujal, mrkněte na naši recenzi a na stránky oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde najdete nejen další podrobnosti, ale můžete Vernee Active aktuálně zakoupit za 289 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.