Huawei patří mezi tři nejlepší výrobce telefonů v rámci celosvětového měřítka. A po letošním představení řady P20, která na trzích docela boduje, chtějí ostře zaútočit na své hlavní konkurenty Apple a Samsung.

Výkonný ředitel Huawei, Yu Chengdong, prohlásil, že prodejní vize společnosti pro rok 2018 jsou velké. Očekávají, že úspěch řady P20 zvýší prodeje a dokonce předpokládají, že se prodá více než 20 milionů kusů telefonů této řady.

řady P20

Dále Yu Chengdong uvedl, že Huawei investuje do výzkumu a vývoje až desetkrát více než jejich čínští konkurenti, takže Huawei přístroje nepostrádají inovativní funkce a v tomto ohledu chtějí jít pořád dál.

Podle generálního ředitele Huawei nezapomíná ani na své starší telefony a chtějí se letos věnovat i zvyšování jejich výkonu a optimalizaci software. Proto se majitelé starších Huawei telefonů mohou letos těšit na nové aktualizace, které by měly zvýšit rychlost a stabilitu. To je jistě dobrá zpráva a nezbývá než doufat, že společnost své sliby také dodrží.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.