Na původní model Elephone S8 už pomalu padá prach, protože byl vydán už v srpnu minulého roku, takže je mírným překvapením, že se značka rozhodla na něj přímo navázat s chystaným kouskem Elephone S8 Pro. A dnes se nám do rukou dostalo video, které nám nejen ukazuje funkční prototyp tohoto telefonu, ale hlavně odhaluje některé poměrně nečekané prvky vybavení.

Oficiálně se toho o Elephone S8 Pro v podstatě moc neví a ani samotná firma se k jakémukoli zveřejňování nových informací moc nemá. Ale velmi krátké video, které je k vidění níže, nám alespoň potvrzuje některé z očekávaných specifikací. Je na něm jasně zachycen nejen tri-bezel-less design, zadní duální vertikálně orientované fotoaparáty nebo přední selfie kamerka na „bradě“ telefonu, ale hlavně funkční čtečka otisků prstů integrovaná přímo v displeji. Tuto technologii zatím úspěšně dokončilo jen několik málo high-end výrobců, takže jde od Elephonu o velmi milé překvapení.

Co se týče dalšího hardwarového vybavení telefonu, tak prozatím můžeme je pustě hádat a spekulovat. Nejčastěji se mluví o podobném 6-palcovém displeji s 2K rozlišením, který má jeho předchůdce (ale tentokráte s AMOLED technologií) a procesoru Snapdragon 660 spolu se 6GB RAM a 128GB vnitřní paměti jako Elephone U Pro. Musíme si však počkat na bližší informace přímo od výrobce, protože jistého není zatím vůbec nic. A také jen můžeme doufat, že se firma poučí s přestřelenou cenou právě u modelu U Pro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.