Výplata již dorazila? Tak jdeme nakupovat i to, co nepotřebujeme. Jak jinak než výhodně a z Číny! Je to zábavnější, a to i proto, že nevíte zda a kdy balík dorazí. A když konečně dorazí, tak máte radost, jelikož si nepamatujete, co jste před měsícem objednávali.

  1. Čištění klimatiace
   Blíží se období, kdy bude klimatizace vašeho auto foukat naplno a tak je potřeba ji vyčistit. Na hloubkové čištění můžete zajet do servisu, ale výstupní mřížky zvládnete i sami díky vychytávce za 2,30 USD (zde).

 1. LED kniha
  Určitě znáte LED pásky, LED žárovky, ale LED kniha? Ano i takovou dekoraci si můžete koupit za cenu 13 USD (zde). Zajímavý design jistě potěší přítelkyni (nebo manželku) během romantické chvilky a dotvoří hezkou atmosféru.
 2. Úklid v autě
  Vozíte v autě děti, nebo se chcete živit jako taxikář a nevíte jak uklidit věci na zadních sedadlech? Jednoduchý organizátor věcí za 7 USD (zde), který vám s tím pomůže se vám pak vyplatí koupit.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.