Tuhle otázku si kladou všichni, kteří byli na představení Black Shark herního telefonu. Akce se účastnil i generální ředitel Xiaomi Lei Jun, který měl na ruce fitness náramek. A to neuniklo ani pozornosti fotografů a spekulantů, kteří tvrdí, že jde o třetí generaci Mi Band.

Náramek na jeho levé ruce odpovídá designu Mi Band, ale fotografie jsou natolik nekvalitní, že jednoznačně říci, že jde o Mi Band 3 je tak trochu sázkou do loterie.

Lei Jun

Náramek má jako u předchozích generací gumový řemínek a celkově je větší než Mi Band 2. Proto spekulanti tvrdí, že u Mi Band 3 bude použit OLED displej.

Obecně se očekává, že Mi Band 3 bude mít klasickou sadu funkcí jako je monitoring tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku a GPS. Navíc by měl mít i Bluetooth 4.2 a pravděpodobně i certifikaci IP67.

Mi Band 3 by se měl objevit během letošního roku, ale přesný termín potvrzen není. Ovšem pokud má Lei Jun na ruce opravdu tento náramek, mohli bychom se jej dočkat v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.