Včerejší nabídkou zajímavých a zlevněných TV boxů Beelink z e-shopu Lightinthebox to rozhodně nekončí, protože dnes tu máme pro vás její pokračování. A v něm se podíváme na zoubek další dvojici TV boxů, které udělají vaši televizi ještě chytřejší než chytrou. Nebo se o to alespoň pokusí, ony některé starší CRT modely by se asi mohly bránit…

Prvním z dnešních soutěžících je pan Beelink GS1, který k nám přijel až z Číny a k jeho koníčkům patří třeba slušná výbava zahrnující quad-core procesor Allwinner H6 s grafikou Mali-T720, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Podporované rozlišení se vyšplhají až na 6K a samozřejmostí jsou i moderní technologie jako je HDR, HLG, kodek H.265 HEVC a jiné. Dále pak dual band Wi-Fi, gigabit LAN nebo USB 3.0. A cena ? Inu, lidová, pořídíte si ho jen za $73.90/€61.99.

Druhým dnešním kouskem je Beelink AP34, který se sice tváří jako TV box, ale v podstatě se jedná o Mini PC vybavené čtyř-jádrovým procesorem Intel Celeron N3450 platformy Apollo Lake spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Nainstalujete si na něj Windows 10 nebo Linux a jako mediální centrum určitě poslouží výborně díky dual band Wi-Fi,, gigabit LAN, Bluetooth 4.0, dvojici USB 3.0 portů a další výbavě. Navíc je vše pasivně chlazené ve slušivém hliníkovém těle, takže hluk žádný. Samozřejmě si proti klasickému TV boxu s Androidem lehce připlatíte, cena se vyšplhala až na $168.89/€141.68.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.