Vernee X se do prodeje dostal těsně před loňskými Vánocemi a pozornost zákazníků přitáhly dva duální fotoaparáty a osmi jádrový procesor Helio P23.

Nejen to však zaujalo potenciální kupce. Ty. kteří u svého telefonu očekávají dlouhou výdrž, přitáhne obří 6200 mAh baterie.

Ovšem ani ostatní parametry Vernee X nejsou k zahození. Svým designem telefon přesně zapadl do trendu, který začal loni a letos s velkou razancí pokračuje. Ano, řeč je o „celoplošné“ obrazovce s poměrem stran 18:9, úhlopříčkou 6 palců a rozlišením 2160×1080 pixelů.

Vernee X

Jak již bylo řečeno, jako procesor byl použit Helio P23. Kombinace pamětí 6 GB RAM a 128 GB interní paměti, by měla zaručit hladký a plynulý chod. Nechybí ani podpora LTE Cat 7 a duální 4G VoLTE/V-iLTE.

Vernee X má duální fotoaparát jak na zadní, tak i přední straně. Zadní foto kombo je složeno z 16 MPix a 5 Mpix snímačů s podporou PDAF. Na čelním panelu najdeme kombinaci 13 a 5 MPix snímačů.

Vernee X

Optimalizovaný Android 7.1 s nadstavbou VOS 1.0 má několik užitečných funkcí jako je například technologie pro úsporu a nízkou spotřebu energie. Tím je  zaručena delší výdrž baterie na jedno nabití.

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 262 Euro.