Chytré televize už jsou dnes v podstatě standardem, ale mnohé z těch levnějších (a často i těch dražších) trpí velmi průměrnými až podprůměrnými pseudo-systémy a slabším hardwarem samotné chytré části. Řešení je však v dnešní době opravdu jednoduché, protože pořídit si nějaký výkonný TV box dnes opravdu není příliš drahým problémem. Například výborný Beelink SEA I je momentálně k sehnání na e-shopu Lightinthebox za ceny začínající na 82.99 dolarech.

Beelink SEA I je TV box lehce vybočující z řady klasických modelů, protože má hned v základu slot na plnohodnotný harddisk, takže budete mít každopádně možnost mít dostatek místa na veškerý mediální obsah nebo třeba nahrávání. Co se týče hardwarové výbavy, tak je výkonu více než dost s quad-core procesorem Realtek 1295 a grafikou Mali-T820MP3, samozřejmostí je podpora HEVC kodeku, HDR a 4K rozlišení. I porty jsou poměrně bohaté, najdeme zde dvojici HDMI, USB 3.0, gigabit LAN, SPDIF a jiné.

V nabídce jsou pak dvě verze tohoto TV boxu, základní se 2 GB DDR4 RAM a 16 GB vnitřní paměti je za $82.99/€69.62 s použitím slevového kupónu SEAILT a za vybavenější se 32 GB si připlatíte na $115.99/€97.30.