Nenažranost mobilních telefonů a elektrických gadgetů obecně roste opravdu ze dne na den a tak se pro skoro každého stalo v poslední době nutností se vybavit do zásoby powerbankou pro stav nouze. A nejen u nás patří k nejoblíbenějším kouskům modely od Xiaomi, takže jistě leckoho potěší, že pro vás dnes máme nabídku slevy z e-shopu Cafago na jednu z nejlepších od tohoto výrobce – Xiaomi Mi Power Bank 2C.

Xiaomi Power Bank 2C nabídne jak je již zvykem velmi slušivé a hlavně kvalitní kovové zpracování, ale navzdory opravdu masivní kapacitě baterie je váha překvapivě jen velmi slušných 320 g. Powerbanka nabídne 20.000 mAh kapacity 3.7V (74Wh) a skrze dvojici USB portů zvládne dodat až 5.1V/3.6A. Při použití jen jednoho z portů si dokonce můžete užít podpory bleskurychlého nabíjení QC3.0. Samozřejmostí je také devítistupňová ochrana proti všemožným negativním vlivům jako je přehřátí, zkratování a podobné. Nabíječka si také sama automaticky určí ideální výstupní parametry nabíjení, takže se o nic nemusíte starat.

Xiaomi Mi Power Bank 2C je momentálně k dostání na e-shopu Cafago jen za 27.99 dolaru, tedy pokud využijete náš slevový kupón v podobě APA076. Nabídka platí až do 10. května a pokud zrovna sháníte nějakou powerbanku, tak je právě tahle opravdu skvělou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.