Čínští Xiaomi fušují do výroby opravdu širokého spektra zařízení a vychytávek a v poslední době mezi jednu z velmi populárních kategorií patří i jejich robotické vysavače. Ty prostě mají něco do sebe, protože není nad to, nechat úklid domácnosti na někom jiném, že ? A dnes pro vás máme slevové kupóny právě na některé takové kousky z nabídky e-shopu Tomtop.

Začneme třeba se zbrusu novým Xiaomi Xiaowa Home Cleaner Robot Youth edition, což je základní dostupná verze robotického vysavače, ale i tak se dočkáte řady pokročilých funkcí. Robot je vybaven maximální sací silou 1600Pa, trojitým čistícím systémem, plánovačem trasy a autodetekcí překážek díky systému senzorů a velkou 640 ml nádobkou na prach. A samozřejmostí je i ovládání pomocí chytré aplikace na vašem telefonu. Pořídit si ho můžete s pomocí slevového kupónu SSMISD jen za €199.19.

Pokud ale hledáte ještě něco výkonnějšího a pokročilejšího, tak je práva pro vás ideálním produktem  Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner 2nd Generation. Ten nabídne silnější výkon sání 2000Pa, počet high-end senzorů naroste na 13, přibude funkce automatického návratu do nabíjecí stanice při nízké kapacitě baterie a hlavně pak funkce mopu díky bionické nádržce s vodou. To vše pak je k dostání za €387.60 s použitím slevového kupónu SSMIQR.

S posledním dnešním produktem se podíváme na trošku něco jiného, ale neméně zajímavého. Xiaomi XPRINT je velmi malá ruční tiskárna k vašemu telefonu, která nabídne bleskurychlý tisk se 300dpi, Bluetooth spojení a podporu NFC. Vytisknuté fotografie navíc dostanou díky patentované technologii ochrannou bezbarvou vrstvu, aby déle vydržely. Dále pak tiskárna podporuje i funkce AR (Augmented Reality) kdy můžete do fotografií zakódovat krátké video viditelné speciální aplikací pro váš telefon. Se slevovým kupónem SSMIPT si tiskárničku Xiaomi XPRINT a bonusový balíček 20 papírů můžete pořídit jen za €92.95.