Čínského velkovýrobce chytrých hodinek No.1 asi není nutné našim čtenářům nějak extra představovat. S kadencí kulometu střední ráže chrlí na trh nové a nové modely a tak není příliš jednoduché se v nich orientovat. Ale řada F je určena pro odolné modely pro aktivní uživatele a posledním přírůstkem bude No.1 F7, které by měly na trh dorazit v příštích týdnech.

No.1 F7 budou disponovat veškerým vybavením, které od podobného zařízení očekáváte, takže se určitě neztratíte ani v divočině díky vestavěnému GPS modulu a kompasu. Dále se dočkáme dalších doplňkových sportovních funkcí a trackerů, stejně jako čidla na měření srdečního tepu, OLED displeje nebo velkou 400 mAh kapacitu baterie, která by měla vystačit až na 20 dní provozu. A protože se jedná o odolné hodinky, tak dojde i na certifikace IP67, abyste se nemusel bát ani trochy vody a prachu.

Zatím nevíme přesně, kdy se No.1 F7 dostanou na trh a hlavně za jakou cenu, ale už se můžete na stránkách výrobce zapojit do soutěže a nějaký ten kus zdarma. Takže proč nezkusit štěstí, zadarmo je vždy dobrá cena.