Telefon ZTE Axon 7 byl jedním z nejúspěšnějších přístrojů společnosti ZTE. Loni spousta fanoušků očekávala příchod jeho nástupce, ale jak všichni víme, nestalo se tak. Společnost ZTE si však registrovala ochranné známky pro několik telefonů a mezi nimi jsou i ZTE Axon 9 a 9 Pro. Nástupce Axon 7 bychom se tedy nakonec mohli dočkat.

Ochranné známky byly registrovány u Euroasijské hospodářské unie (EAEU) a uniklý snímek registračního výpisu jasně ukazuje, že ZTE Axon 9 a Axon 9 Pro byly registrovány pro ruský trh. Očekává se, že se oba telefony objeví nejen v Rusku, ale také ve zbytku Evropy, v Kanadě a v USA.

Ochranné známky ZTE

Co se parametrů týče, oba telefony by měly být vybaveny tím nejlepším, co lze v současnosti na trhu nalézt. Tedy procesor Snapdragon 845 s 6 nebo 8 GB RAM, duální fotoaparát a samozřejmě Android 8.1 Oreo s Project Treble.

Kromě již zmíněných Axon telefonů mají registrovanou ochrannou známku i přístroje střední a nižší třídy. Konkrétně jde o Blade A531, Blade A7 a A7 Vita. Dále je v seznamu i Blade A3, který se začal prodávat koncem loňského roku. Předpokládá se, že ZTE Axon 9 by mohl být oficiálně představen letos v květnu/máji, podobně jako byl uveden Axon 7.