Vlastníte velkou televizi, která však bohužel nedisponuje chytrými funkcemi ? Nebo pokud ano, tak pokulhává chytrými funkcemi a vybavením ? Pak by se vám určitě hodil dostupný a dobře vybavený TV box a se značkou Xiaomi už v dnešní době máte v podstatě jistotu kvalitního produktu za rozumnou cenu. A navíc s naším dnešním slevovým kupónem si Xiaomi Mi Box můžete pořídit na e-shopu Lightinthebox jen za 58.99 dolarů.

Xiaomi Mi Box je vybaven výkonným čtyř-jádrovým procesorem s jádry Cortex-A53, 2 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti, to vše zastřešené Android TV 6.0. Samozřejmostí je podpora moderních kodeků jako jsou H.265 nebo VP9 Profile-2 ve 4K rozlišení s HDR a k připojení poslouží rychlé HDMI 2.0. Dále se pak Mi Box chlubí třeba Dolby a DTS dekódováním, Bluetooth dálkovým ovládáním s hlasovými povely a dalšími vymoženostmi. Jedná se navíc o mezinárodní verzi tohoto TV boxu, takže nebude problém ani s maličkostmi typu správné redukce pro naše zásuvky.

A teď samozřejmě to nejdůležitější, protože jak jsme hned na začátku slibovali, tak pro vás máme na Xiaomi Mi Box i slevový kupón. Ten má podobu CHNXIAOMIBOX a díky němu se cena produktu na e-shopu Lightinthebox sníží jen na $58.99/ €49.49.