Podle oficiální pozvánky víme, že Honor 10 bude uveden 19. dubna/apríla a co se týče informací o jeho výbavě, byly „ty internety“ poměrně skoupé na slovo. Proslýchá se pouze, že bude osazen procesorem Kirin 970 s 6 nebo 8 GB RAM.

Dnes ovšem přihodíme pár dalších zpráv o Honor 10, ale celou mozaiku z nich rozhodně neposkládáme. Telefon bude mít zadní panel s unikátní barevností, podobně jako Twilight u Huawei P20. Barvy přecházejí od modré po fialovou a vypadá to, že panel je vyroben ze skla s 3D zakřivením.

Honor 10

Vzhledem k tomu, že na zádech telefonu není uložen snímač otisků, je možné, že Honor 10 bude mít snímač řešen podobně jako Huawei P20 a nebo by mohl být integrován přímo v displeji.

Na snímku si také nelze nepovšimnout nápisu „Dual Lens 1:1.6/27 ASPH“ vedle fotoaparátu. Stejný text nalezneme i u zadních kamer Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro. Honor 10 by tedy mohl mít stejný duální fotoaparát jako zmiňované telefony. Ovšem je otázkou, zda optika bude pocházet z dílen Leica.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.