Kromě oficiálních upoutávek, které OnePlus dává na svůj twitterový účet, se na čínském Weibo objevují v posledních dnech i neoficiální zprávy o nadcházejícím OnePlus 6. Důkazem jsou nové rendery telefonu, které, pokud jim budeme věřit, potvrzují nedávno zmiňovaný posuvník.

Ten je uložen na pravé straně a na renderech je vyveden v červené barvě. Vzhledem k tomu, že čelní panel OnePlus 6 byl už několikrát k vidění i s horním výřezem, zaměříme se na design zad telefonu.

Zadní panel bude zřejmě skleněný a po stranách zakřivený. Duální kamera je uložena vertikálně ve středu horní části zad. Těsně pod ní je LED blesk a snímač otisků prstů. Pod snímačem je typické logo OnePlus, které bude červené, alespoň podle toho, co je k vidění na obrázcích.

Nové rendery také poukazují na to, že OnePlus 6 by mohl být nabízen ve třech barevných variantách, a to modré, bílé a černé.

Na indické síti se také nedávno objevily předpokládané ceny OnePlus 6. Ty by měly údajně být následující. Verze s 6 GB/64 GB pamětí by měla stát zhruba 523 – 570 dolarů, verze s 6 GB/128 GB by měla být nabízena za 600 – 662 dolarů a model s 8 GB/256 GB pamětí prý bude stát 693 – 754 dolarů.