Vypadá to, že první dubnový/aprílový týden nám přinese nejen teplejší a slunečnější počasí, ale i pěknou dávku telefonních novinek. Mezi očekávaná zařízení, která by měla být oficiálně představena tento měsíc patří například Smartisan Nut T3. Tento smartphone by měl být odhalen 9.dubna/apríla. V těsném závěsu za ním bude představen 11.dubna/apríla Nubia Z18 mini. A hned následující den 12.dubna/apríla se ukáže světu Huawei P20 National Bank Edition. Na pátek 13.dubna/apríla je připravena skutečná lahůdka v podobě herního telefonu Xiaomi Black Shark. Zdá se, že zástupci společnosti Xiaomi jsou dobré mysli a v žádném případě nepodléhají fóbii z čísla 13.

Společnost Xiaomi se rozhodla vložit velké investice do vytvoření prvního herního telefonu Xiaomi Black Shark. Máme pro vás nějaké uniklé fotografie tohoto zařízení. Na ty oficiální si budeme muset opět počkat.

Specifikace

Očekává se, že telefon Xiaomi Black Shark bude mít displej 2160 × 1080 s poměrem stran 18: 9. Zřejmě přijde s procesorem Qualcomm Snapdragonem 845 SoC a frekvencí až 120 GHz. Co se týče paměti bude podle posledních informací z AnTuTu na výběr z těchto variant: 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměť nebo 8 GB RAM s 128 GB a 256 GB vnitřní pamětí. Zřejmě bude fungovat na platformě Android Oreo a také bude podporovat rychlé nabíjení QC3.0. Telefon Xiaomi Black Shark bude mít předinstalovanou aplikaci nazvanou Shark Space jako herní centrum. Z fotografií lze usoudit, že tento herní telefon bude mít duální zadní kameru.

 

Jaká bude jeho cena není stále známo, ale asi to bude pořádná pálka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.