Přestože se původně předpokládalo, že Honor 10 spatří světlo světa 15. května/mája v Londýně, nebude tomu tak. Společnost totiž začíná rozesílat pozvánky, na kterých je jednak odkaz na prezentaci přístroje a jednak je zde uvedeno datum 19.4.

Představení by se mělo konat v Číně a tak se zdá, že se společnost rozhodla představit telefon o měsíc dřív na domácí půdě. Tedy ještě před tím, že odstartuje mezinárodní debut telefonu.

Honor 10

Pozvánka také odhaluje některé informace o Honor 10, které se moc na síti nepropíraly. Především jde o zadní panel, který by měl mít unikátní barevnost, podobně jako Twilight verze Huawei P20.

Honor 10

Navíc to vypadá, že Honor 10 bude mít zadní duální kameru s podporou AI. Očekává se také, že zadní fotoaparát bude uložen horizontálně vlevo nahoře. V rámci dalších parametrů bychom se měli dočkat procesoru Kirin 970, 4/6 GB RAM a 64/128 GB vnitřní paměti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.