Je neděle a váš nejoblíbenější seriál na našem webu s názvem Vychytávky z Číny je tady. Mám pro vás další tři zajímavé tipy na zboží z čínského e-shopu. Víme, že ne každý tip z dnešní nabídky se vám může líbit a proto je tu i banner na konci článku s proklikem na starší části Vychytávek.

  1. Světlo do skříňky
    Jednoduché řešení jak dostat světlo do skříňky a nepotřebujete k tomu mít zásuvku poblíž. Na pant skříňky namontujete malý plastový spínač se třemi LED diodami. Cena za 6 kusů je necelých 8 USD (zde), ale dá se koupit i jeden kus, stačí hledat na e-shopu.
  2. A do pytle
    Cestujete hodně a chcete si odpočinou během cesty? Nebo se vám stává, že usnete ve vlaku, nebo v autobuse? Máme pro vás za cca 17 USD (zde), nafukovací pytel pro příjemný odpočinek.
  3. Elephone multinabíječka
    Společnost Elephone nevyrábí jen mobilní telefony, ale i příslušenství. Zaujmout by vás mohla multifunkční nabíječka s 3x USB portem a jedním univerzálním pro nabíjení notebooku. Podporuje jen Quick Charge 2.0, ale i tak přes přiložené koncovky nabijete jakýkoliv notebook, a to za cenu cca 23 USD (zde).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.