Když uvažujeme o koupi nového telefonu, bereme v potaz nejen cenu, ale i další aspekty, které naše rozhodnutí ovlivní. U Vernee X by to mohla být například velká kapacita baterie a s tím spojená i výdrž telefonu.

Ve srovnání s telefony ve stejné cenové relaci má Vernee X o 35% větší baterii. Díky nízké spotřebě energie procesoru Helio P23 a rychlému 9V/2A nabíjení se výdrž baterie hodně zvýšila. Podle tvrzení společnosti vydrží na jedno nabití až 2,5 dne běžného používání.

Vernee X

Kombinace procesoru Helio P23 a dostatečné paměti, konkrétně 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště, by měla zaručit plynulý a hladký chod. Navíc je vbrzku přislíbena aktualizace na Android Oreo, což by mělo zvýšit úspornost a výkonnost telefonu.

Vernee X má velkou 6 palcovou obrazovku s FullHD a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony. K tomu přispívá také 2.5D zakřivení.

Vernee X

Foto výbava nabízí hlavní duální fotoaparát složený s objektivů s rozlišením 16 a 5 MPix s PDAF a clonou f/2.0. Přední kamera má 13 a 5 MPix snímače.

Pokud vám nestačí tento stručný souhrn parametrů a o koupi telefonu uvažujete, můžete se podívat na naši recenzi, kde je podrobně popsáno jak Vernee X funguje v praxi. Telefon si můžete koupit na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 262 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.