S blížícím se příchodem letošního novinkového OnePlus 6 se množí oficiální upoutávky na některé z jeho funkcí, jako by si společnost OnePlus nechtěla nechat alespoň nějaké to překvapení na samotnou prezentaci. Aktuálně na Twitteru upozorňuje na to, že posuvník u OnePlus 6 dostane další funkci.

To je opět naznačeno v podobě kratinkého videa se sloganem „Slide to focus with the Alert Slider“. Poměrně oblíbený posuvník slouží k tomu, aby uživatel mohl jednoduchým způsobem upravovat nastavení zvuku a přepínat tak mezi jednotlivými zvukovými profily.

Posuvník

U OnePlus 6 dostane toto fyzické tlačítko ještě funkci pro aplikaci fotoaparátu, kdy pomocí šoupátka bude možno fotografovanou scénu zaostřit bez nutnosti doteku na displeji. Předpokládá se, že tuto funkci bude možno u posuvníku deaktivovat.

O tom,kdy vlastně bude OnePlus 6 vydán se v posledních dnech hodně spekuluje. Původní předpoklady odkazovaly na červen/jún. Aktuálně se však uvažuje už o konci tohoto měsíce, případně o květnu/máji. Vliv na tyto úvahy rozhodně má velké množství oficiálních upoutávek, které společnost v posledních dnech chrlí na Twitteru.