Pamatujete na náš článek o chystaném herním telefonu Xiaomi BlackShark pár dnů zpátky, kde jsme vám ukázali údajné fotografie tohoto kousku se vzhledem herní konzole ? Tak na něj zase rychle můžete zapomenout, protože se CEO firmy Black Shark Games Mobile pan Wu Shimin prostřednictvím sociální sítě Weibo nechal slyšet, že tyto obrázky nemají naprosto nic společného s reálným vzhledem jejich telefonu. Dále pak pokračoval, že mají v plánu něco mnohem líbivějšího než tento „ošklivý design“ připomínající Playstation Vita.

A na světě už je první oficiální teaser na tento herní telefon, ze kterého sice pořád nemáme o celkovém designu moc představu, ale jsou na něm jasně viditelné zaoblené rohy přístroje a mírně vystupující hardwarové tlačítko na boku (i když osobně to vidím spíše na slider podobný OnePlus telefonům). Do oficiálního odhalení už nám zbývá ostatně jen týden, protože je naplánováno na 13. dubna do čínského Pekingu. Takže jen pár dní a uvidíme jak se BlackShark popasuje s konkurencí v podobě prvního herního telefonu od Razeru.

Co se týče hardwarového vybavení, tak díky různým únikům informací ze zákulisí a benchmarků máme poměrně dobrou představu o tom, co od Xiaomi BlackShark očekávat. Podle všeho se tak dočkáme procesoru Snapdragon 845 s masivní porcí 8 GB RAM, displeje s poměrem stran 18:9, podporou HDR a hlavně 120 Hz obnovovací frekvence, nebo samostatně vyvíjenou ROM, která ale v sobě bude nativně obsahovat některé z funkcí MIUI. Teď už jen aby nám nespadla brada při pohledu na cenu…

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.