Masivní oslavy čtvrtých narozenin oblíbeného e-shopu Gearbest už před pár dny vstoupily do své poslední fáze, ale pořád ještě zbývá dostatek času na to urvat nějakou tu zajímavou slevu. Vše je momentálně zabaleno do podtónu poděkování zákazníkům za podporu a přízeň, takže se pojďme podívat na několik příkladů gadgetu, které jsou v rámci této akce momentálně k mání.

Na hlavní stránce na nás hned po příchodu vyskočí speciální nabídka na bezdrátová Xiaomi sluchátka s Bluetooth 4.1, které jsou k dostání jen za 22.99 dolarů. A protože Xiaomi jsou prostě v kurzu, tak hned vedle je k vidění novotou vonící telefon Xiaomi Redmi 5 se 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti v Global verzi ke koupi jen za 125.99 dolarů.

A jen o něco níže na těchto stránkách najdeme limitované slevové akce na další zajímavé kousky z nabídky jako je třeba meteostanice FanJu FJ3365 za 29.99 dolaru, výkonný herní notebook MSI GL62M 7REX – 1650CN za 1331.99 dolaru, telefon Asus Zenfone 4 Max Plus za 189.99 dolaru nebo stylový baťůžek Mangrove Outdoor Mini Backpack jen za 9.99 dolaru.

Samozřejmě to je jen velmi rychlé zběžné škrábnutí povrchu této monstrózní slevové akce a k nalezení jsou tak zajímavé produkty v podstatě ze všech kategorií, ať už se jedná o telefony, chytré hodinky, příslušenství k telefonů, notebooky, TV boxy, audio přístroje, akční kamery, drony, nebo gadgety pro chytrou domácnost. Takže se určitě na stránky 4. narozenin Gearbestu mrkněte podrobněji, ať vám něco neuteče.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.