V dnešním uspěchaném a náročném světě se každému určitě bude hodit odolný telefon, který se jen tak něčeho nezalekne, vydrží nadprůměrnou dobu na jedno nabití a navíc vám ani neudělá extra díru do peněženky. Oukitel WP5000 by chtěl právě takovým telefonem být a jako  důkaz nám dnes poskytuje oficiální video zaměřené právě na výdrž své 5200 mAh baterie.

Jak můžete ve videu níže vidět, tak půl hodina hovoru si vezme jen 1 % baterie a taktéž půlhodinový poslech stažené hudby jen 3 %. Takže na jedno nabití si užijete poslechu hudby celých 16 hodin a 40 minut, což je pěkná pálka. A nejenom to, telefon zvládne třeba 8 hodin a 40 minut svícení bleskem baterie, 7 hodin soustavné GPS navigace a když vezmeme v potaz jen pohotovostní režim, tak se dostaneme zhruba na týdenní výdrž.

Jako správný odolný telefon má samozřejmě Oukitel WP5000 i certifikaci IP68 a díky ní vydrží třeba půl hodiny pod vodou v hloubce 1.5 metru nebo pády z výšky 1.5 metru bez následků. A nabídne i solidní hardwarovou výbavu zahrnující například procesor Helio P25, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 21 Mpix zadní fotoaparát nebo 13 Mpix přední selfie kamerku. V Oukitelu se snažili i zapracovat na designu, aby nešlo opět o poměrně masivní neforemnou „cihličku“, jak je v této kategorii zvykem.

Podle informací přímo od výrobce by předprodeje tohoto telefonu měly začít 17. dubna a oficiální cena už je také známa, bude se prodávat za 299.99 dolaru. Ale pokud se zaregistrujete na stránkách Oukitelu, tak si cenu výrazně vylepšíte pomocí extra slevového kupónu.