V dnešním uspěchaném a náročném světě se každému určitě bude hodit odolný telefon, který se jen tak něčeho nezalekne, vydrží nadprůměrnou dobu na jedno nabití a navíc vám ani neudělá extra díru do peněženky. Oukitel WP5000 by chtěl právě takovým telefonem být a jako  důkaz nám dnes poskytuje oficiální video zaměřené právě na výdrž své 5200 mAh baterie.

Jak můžete ve videu níže vidět, tak půl hodina hovoru si vezme jen 1 % baterie a taktéž půlhodinový poslech stažené hudby jen 3 %. Takže na jedno nabití si užijete poslechu hudby celých 16 hodin a 40 minut, což je pěkná pálka. A nejenom to, telefon zvládne třeba 8 hodin a 40 minut svícení bleskem baterie, 7 hodin soustavné GPS navigace a když vezmeme v potaz jen pohotovostní režim, tak se dostaneme zhruba na týdenní výdrž.

Jako správný odolný telefon má samozřejmě Oukitel WP5000 i certifikaci IP68 a díky ní vydrží třeba půl hodiny pod vodou v hloubce 1.5 metru nebo pády z výšky 1.5 metru bez následků. A nabídne i solidní hardwarovou výbavu zahrnující například procesor Helio P25, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 21 Mpix zadní fotoaparát nebo 13 Mpix přední selfie kamerku. V Oukitelu se snažili i zapracovat na designu, aby nešlo opět o poměrně masivní neforemnou „cihličku“, jak je v této kategorii zvykem.

Podle informací přímo od výrobce by předprodeje tohoto telefonu měly začít 17. dubna a oficiální cena už je také známa, bude se prodávat za 299.99 dolaru. Ale pokud se zaregistrujete na stránkách Oukitelu, tak si cenu výrazně vylepšíte pomocí extra slevového kupónu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.