Telefon Blackshark, o kterém jsme se včera zmiňovali, bude vyráběn společností Black Shark Technology, ale zároveň bude také prvním herním telefonem Xiaomi, která do této společnosti investovala nemalou částku a telefon tak ponese i značku Mi.

Víme také, že herní telefon Blackshark bude oficiálně představen 13. dubna/apríla a v rámci výbavy zde nalezneme procesor Snapdragon 845 s 8 GB RAM, což je konfigurace, která by měla dobře posloužit při hraní i těch nejnáročnějších herních titulů.

Telefon Blackshark

Dnes se podíváme na to, jak bude telefon vypadat. Na čínském Weibo se totiž objevily další upoutávky, které ukazují přístroj v celé jeho kráse. Designem tak trochu připomíná herní konzoli, což u herního telefonu nepřekvapí. Displej je dostatečně široký na to, aby si hráči mohli hry plně užít.

Telefon Blackshark

Blackshark je osazen několika tlačítky, joysticky a D-padem. Samozřejmě nechybí ani tlačítka pro ovládání hlasitosti a zapnutí/vypnutí přístroje. Na dolní hraně je umístěn 3,5 mm audio jack a nabíjecí port.

Samozřejmě musíme brát v potaz, že vše, co je uveřejněno na čínských sítích nemusí být pravdivé. Takže ani tyto snímky nejsou potvrzené a herní telefon Blackshark nakonec může vypadat úplně jinak. Vše se s určitostí dozvíme už za devět dnů.