Nejnovější all-screen model od Vernee je konečně tu, tedy alespoň ve formě oficiálních předprodejů, které poběží od 3. dubna do 9. dubna s extra nízkou cenou 99.99 dolarů, což je znatelný pokles oproti oficiální cenovce 129.99 dolarů. Bohužel je v tom malý háček, protože zmíněná nízká cena platí pouze pro prvních pět zákazníků denně v každém ze čtyř vybraných obchodů na Aliexpressu. Ale pořád lepší než nic.

Vernee M6 navazuje na úspěchy oblíbeného a levného předchůdce M5, ale ve spoustě věcí ho rozhodně překonává. Ať už se jedná třeba o větší 5,7-palcový displej s poměrem stran 18:9, poměrem displeje k tělu telefonu 80.34 % nebo celokovové 2.5D zakřivené tělo telefonu tenké pouhých 6.9 mm se speciální nano-pískovanou úpravou. Fotoaparáty se také dočkaly zlepšení na 16 Mpix rozlišení u zadního a 13 Mpix u předního snímače a bleskurychlé zaostřování za pouhé 0.2s určitě také pomůže k lepším snímkům. A to se stejné se dá říci u nové funkce Beaty effect 2.0 u selfie kamerky.

Uvnitř telefonu pak vládne octa-core procesor MT6750 doplněný 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, takže o nějaký hrubý výkon rozhodně nebude nouze. Kapacita baterie je 3300 mAh a díky vylepšenému systému VOS založeném na Androidu 7.0 Nougat by se z ní mělo dát vymáčknout pěkných pár hodin výdrže.

Více se o tomto modelu dozvíte na oficiálních stránkách značky, kde samozřejmě najdete i odkazy na již zmíněné čtyři partnerské obchody na Aliexpressu s nízkou cenou. A do budoucna se nechme překvapit, za jakou cenu se tento kousek objeví na oficiálním obchodě zastoupení Vernee pro naše končiny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.