Ani dnes vás neochudíme o nějakou tu nabídku slevových kupónů, protože právě dorazila dvojička právě takových z oblíbeného e-shopu Cafago. Takže jak už je u nás dobrým zvykem, tak si tyto kousky budete moci koupit s výraznou slevou, aby peněženka nemusela hořce plakat pokaždé, když jen zabrousíte na internetové nákupy. A co je tedy dnes v nabídce ?

Prvním kouskem je jeden starý známý a to konkrétně telefon LeEco LeTV Le 2 X527. Ten nabízí 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, procesor Snapdragon 652, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 16 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix přední selfie kamerku, USB Type-C port včetně adaptéru k připojení sluchátek a 3000 mAh kapacitu baterie. Jedná se také o jeden z mála modelů značky LeEco, který má kompletní pokrytí našich LTE frekvencí. A díky slevovému kupónu MAP16 si ho můžete pořídit jen za $118.79, navíc z německého skladu takže bez celních obstrukcí. Nabídka platí do 30.dubna.

Druhým dnešním produktem z nabídky e-shopu Cafago jsou originální dual-unit half-in-ear sluchátka od Xiaomi pro nějaké to malé audio dobrodružství. Sluchátka mají dynamickou cívku, keramické zpracování samotného reproduktoru sluchátka, MEMS mikrofon na dálkovém ovládání a celkovou váhu pouhých 14 g. A se slevovým kupónem MAPAE01 jsou k mání jen za $15.59/12.99€ až do 15. dubna.