Chlapci a děvčata ve Vernee nejsou mezi čínskými výrobci výjimkou a v rámci marketingové kampaně před vydáním telefonu se snaží dokázat jeho kvality porovnáním s některými konkurenčními těžkými vahami. A protože dnes startují předprodeje nového Vernee M6, tak tu máme jedno takové video a bez nějakého překvapení jsme se dočkali porovnání s produktem Applu, konkrétně pak iPhone 8 Plus. Dá se vůbec srovnávat telefon za 99 dolarů s kouskem za 799 dolarů ?

Samozřejmě se Vernee ve videu zaměřují hlavně na několik málo vybraných oblastí, kde má jejich telefon šanci, protože je všem jasné, že v přímém porovnání výkonu nebo hardwarové výbavy jde o velmi nerovný souboj. Ale větší 5,7-palcový 18:9 displej s poměrem displeje k tělu telefonu 80.34 , tloušťka mobilu 6.9 mm nebo hlasitost reproduktoru případně hovoru mohou alespoň docílit některých menších vítězství. Nebo například zabodovat výdrží baterie, ostatně podívejte se na toto video sami níže.

Rozdíl ceny je pak samozřejmě gigantický a za jeden iPhone 8 Plus si pořídíte hned osm kousků Vernee M6. Takže poměr cena/výkon jde určitě na konto čínského soutěžícího. Telefon si 99.99 dolarů můžete pořídit v předprodejích a za tyto peníze se jedná určitě o velmi zajímavou koupi. Uvidíme, kdy a za kolik dorazí i do obchodu oficiálního zastoupení pro naše končiny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.