Telefony s velkou kapacitou baterie jsou v poslední době stále populárnější a prodejní čísla jen a jen rostou. Dnes pro vás máme speciální promo akci na jeden z těch nejnovějších, konkrétně pak model HOMTOM HT70, který nabízí více než jen velkou baterii. A v akci na e-shopu Gearbest ho seženete ještě levněji než je v kraji obvyklé.

HOMTOM HT70 nabízí velký 6-palcový displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix + 5 Mpix zadní duální fotoaparát, USB Type-C port, 10.000 mAh kapacitu baterie s podporou rychlo-nabíjení 9V/3A a systém Android 7 Nougat. Za zmínku určitě stojí i designové vychytávky jako je zadní kryt z nano-kompozitních materiálů nebo čtečka otisků prstů orientovaná vertikálně a umístěná mimo osu telefonu.

Oficiální cena pro HOMTOM HT70 je nastavena na 189.99 dolarů, ale ve zmíněné promo akci si jej až do 9. dubna můžete pořídit jen za 164.99 dolaru, nebo dokonce ještě levněji se slevovým kupónem HOMTOMGB1 na $10 slevu pro prvních 100 zákazníků. Kompletní informace o promo akci a další slevy na telefony značky HOMTOM naleznete v tomto odkazu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.