Dalším kouskem z dílny čínských Leagoo bude další macek s velkou baterií a Leagoo Power 5 bychom se na trhu měli dočkat už během dubna. Telefon bude mít poměrně slušnou výbavu a samozřejmě hlavním tahákem bude certifikovaná 7000 mAh baterie s 5V/5A klasickým rychlo-nabíjením a 5V/1.5A bezdrátovým nabíjením. A nezůstane jen u toho, Leagoo mají u tohoto modelu ještě nějaké to eso v rukávu.

Telefon bude vybaven 5,99-palcovým 18:9 displejem s FullHD+ rozlišením, procesorem MT6763 (aneb Helio P23), 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát se senzory od Sony 13 Mpix + 5 Mpix, přední selfie kamerku opět od Sony s 13 Mpix senzorem a softlight LED bleskem. A oním zmíněným esem v rukávu by pak měla být možnost pořizovat 65 Mpix Ultra HD snímky, které se určitě budou hodit pro maximální zoom a práci s výřezy. Podobnou technologii skládání snímků má i minulé Leagoo S9, takže nejde o úplnou novinku.

Leagoo Power 5 by mělo dorazit někdy v polovině dubna s oficiální cenou nastavenou na 229.99 dolarů, ale můžete zkusit své štěstí v globální rezervační kampani na stránkách značky, kde několik šťastlivců bude mít možnost si telefon pořídit jen za 1.99 dolaru. A to se vyplatí !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.