Telefon Blackshark se koncem února/februára objevil v Antutu s high-endovou výbavou a velmi slušným výsledkem. Už tehdy se tušilo, že neznámá společnost Black Shark Technologies je spolufinancována společností Xiaomi. To se potvrdilo a do světa se chystá jejich první společné dílo, herní telefon Blackshark.

Oficiální pozvánkový teaser vyšel dnes a upozorňuje na datum 13. dubna/apríla, kdy bude novinkový herní telefon prezentován.

O Blackshark se toho zatím moc neví, ale co bychom mohli očekávat naznačují výsledky z Antutu a parametry, které byly ve výpisu k vidění.

Herní telefon Blackshark

Konstrukce telefonu bude kovová a neměli bychom se těšit na nějakého štíhlého elegána jak jsme si zvykli u většiny vlajkových lodí. Displej by měl mít rozlišení FullHD+ s poměrem stran 18:9.

Z Antutu, kde získal Blackshark skvělý výsledek 270680 bodů také víme, že jako procesor bude použit Snapdragon 845 s 8 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. V tomto směru se spekuluje i o dalších verzích s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště, 8 GB RAM + 128 GB a 8 GB RAM + 256 GB vnitřní paměti.

Předpokládáme, že se do té doby než bude Blackshark oficiálně uveden, dozvíme dalších pár detailů o jeho výbavě, případně i cena.