Vernee Thor Plus je od chvíle, kdy se dostal do prodeje, lákadlem pro ty potenciální kupce, kteří hledají obří kapacitu baterie a velmi dobrý poměr cena/výkon.

Ani další parametry telefonu nemusí v dnešní době zapadnout, i když nepatří k těm, které jsou zasaženy módními trendy Full-screen designu, duálních fotoaparátů a horních výřezů v displeji.

Vernee Thor Plus

Vernee Thor Plus může zaujmout ty, kteří hledají výdrž, slušný design a dobrou cenu. Kromě již zmiňované 6200 mAh baterie zde najdeme 5,5 palcový AMOLED displej s rozlišením 1280×720 pixelů.

Srdcem telefonu je osmi jádrový procesor MT6753 z dílen MediaTek. Doplňuje jej 3 GB RAM a 32 GB interní paměti, kterou lze dále rozšířit až o 128 GB.

Foto výbava obnáší hlavní 13 MPix fotoaparát se snímačem ON Semiconductor AR1335 a přední 8 MPix selfie kamerku.

Vernee Thor Plus

Pokud bychom se vrátili zpět k baterii, podporuje rychlé nabíjení Pumpexpress 2.0, díky čemuž by měl být Vernee Thor Plus nabit během 90 minut. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS.

Vernee Thor Plus je stále zalistován na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej můžete pořídit za 145 Euro, případně za 3770 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.