Společnost Leagoo má plán pro nadcházející veletrh Global Sources Mobile Electronics, který se bude konat tento měsíc v Hongkongu. Chtějí totiž představit svůj Leagoo X.

Podle snímků, které jsou zatím zveřejněny to vypadá na jasnou inspiraci iPhone X a v souvislosti s tím, bude mít telefon některé parametry, které lze snadno vydedukovat, ale podle všeho i něco, co bychom asi u tohoto výrobce nečekali.

Mezi dnes již obehranou klasiku můžeme přiřadit horní výřez v displeji a Full-screen design. Mezi to, co u Leagoo X překvapí však jednoznačně patří použití snímače otisků prstů v displeji. Pokud tedy obrázek níže není jen jakýmsi marketingovým trikem pro upoutání naší pozornosti.

Leagoo X

Další snímek upozorňuje na 5G konektivitu a podporu umělé inteligence. Mimo jiné bychom se také měli dočkat zadní duální kamery.

Leagoo X

Těžko říci, zda jsou tyto informace pravdivé, takže nám asi nezbude nic jiného než počkat do 18. dubna/apríla, kdy by měl být Leagoo X představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.