Telefon Elephone P8 Max se na trhu objevil koncem loňského roku. Ve víru dění a tempu, jakým společnost Elephone chrlí stále nové produkty, se na něj trochu pozapomnělo.

Ovšem prodávat se musí a je potřeba dohnat plánovaná čísla prodejů. To je možná důvodem, proč je  Elephone P8 Max nabízen se slevou v prodejní akci na e-shopu Coolicool. Cena spadla ze 189,99 dolarů na 109,99 dolarů, což je docela příjemné.

Pro osvěžení paměti shrňme se stručnosti hlavní parametry přístroje. Elephone P8 Max má baterii s obří kapacitou 5000 mAh, která v kombinaci s optimalizovaným softwarem a speciální šetřící technologií nabídne dlouhou výdrž.

Elephone P8 Max

Displej telefonu má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6750T, který doplňuje 4 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště.

Elephone P8 Max

Zadní fotoaparát je 13 MPix, přední selfie kamerka má rozlišení 16 MPix. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat.

Elephone P8 Max pořídíte zde, za cenu 109,99 dolarů. Prodeje za tuto cenu jsou však limitovány počtem kusů, takže platí ono staré dobré „kdo dřív přijde, ten dřív bere“.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.