Vernee M6 je zbrusu nový telefon společnosti Vernee, vydán byl doslova před pár dny. Je nástupcem původní verze M5. Protože je relativně levný se svěžím designem, výrobce předpokládá, že zaujme hlavně mladé uživatele.

Telefon má velmi štíhlé tělo s tloušťkou pouhých 6,9 mm a kovou konstrukcí. Je nabízen v barvě černé a zářivě modré, což by mohli mládežníci ocenit.

Vernee M6

Displej má úhlopříčku 5,7 palce s rozlišením 1440×720 pixelů, nechybí 2.5D zakřivení. Poměr stran je 18:9 a samotná obrazovka by měla zabírat až 80% čelního panelu.

Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6750 s taktem 1,5 GHz. Doplňuje jej 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Operační systém Android 7.0 s nadstavbou VOS je optimalizován tak, aby plně využil tuto konfiguraci.

Vernee M6

Ve foto výbavě nalezneme zadní 13 MPix fotoaparát a přední 8 MPix kameru. Baterie má kapacitu 3300 mAh a výrobce tvrdí, že díky optimalizacím a speciálnímu šetřícímu režimu bude její výdrž nadprůměrná.

Více informací a detailů o výbavě Vernee M6 naleznete na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde právě teď běží předběžné objednávky. Telefon pořídíte za 149 Euro nebo za 3874 Kč, a to v barvě modré a černé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.