Jen předevčírem jsme se dočkali první jasné informace o chystaném modelu Moto Z3 Play díky úniku obrázků obalu na tento telefon, ale šlo o jen o lehké náznaky designu. Dnes už jsme zase o něco chytřejší, protože podle posledních zpráv už Moto Z3 Play prošla certifikací FCC v USA a díky tomu máme i některé údajné hardwarové specifikace tohoto telefonu.

Verzí bude pro rozdílné trhy asi více a tak dojde jak na model pouze s jednou SIM i na dual SIM kousek. S rozměry 156.23 x 76.7 mm by pak Moto Z3 Play měla nabídnout 6,1-palcový displej, což je odpovídající i minulé generace a naznačuje to, že bychom se mohli dočkat i zpětné kompatibility modulů na Z2. Telefon by měl být vybaven procesorem Snapdragon 636 (SDM636) spolu se 4 GB RAM a 32 GB / 64 GB vnitřní paměti. Dále pak duální zadní 12 Mpix + 8 Mpix fotoaparáty, 5 Mpix selfie kamerku, 3000 mAh baterii, NFC a samozřejmě Android 8 Oreo hned z výroby.

Prozatím však nejsou dostupné žádné podrobnější informace vzhledem k dostupnosti nebo ceně tohoto modelu, stejně jako plánované trhy pro jeho uvedení. Takže si budeme na Moto Z3 Play muset ještě nějakou tu chvíli počkat a doufat v to nejlepší možné.