Móda vykousnutých displejů po vzoru iPhone X v poslední době nejen že neopadá, ale ještě nabírá na obrátkách. Každý výrobce telefonů a jeho babička teď musí uvést na trh něco podobného a jen v poslední době jsme se dočkali kousků jako je Huawei P20, Oppo F7 nebo Vivo V9 a brzy přijde i OnePlus 6. Nejhorší pak je, že i menší výrobci jako například Elephone nebo Oukitel se v této módě zhlédli a chrlí na trh telefony, které pro tento design nemají ani žádné reálné opodstatnění kromě následování trendu.

Názor uživatelů na tuto kontroverzní módu je pro mnohé výrobce stále ještě věcí poměrně neznámou a tak se LG rozhodli zeptat fanoušků na diskuzním serveru Reddit na jejich názory. Výsledek je pak asi příliš nepotěšil, protože se většina vyslovila proti této nové módě a uživatelé se jen předháněli v hledání správných posměšků a urážek. Ti konstruktivnější pak jen podotkli, že se jim jako mnohem lepší řešení zdá i třeba jen minimální horní rámeček jako u Samsungu S9 nebo LG V20 a že ono vykousnutí v podstatě nemá žádný extra důležitý význam ani nutnost. Těžko nesouhlasit.

Negativní reakce se zástupců LG asi poměrně dotkla, protože svoji původně otázku později smazali. Celé diskuzní vlákno je však stále k dispozici, takže pokud vládnete jazykem Shakespearovým, tak se určitě podívejte. Důvod této reakce je poměrně nasnadě, protože chystané LG G7 už se nám v posledních dnech několikrát ukázalo na obrázcích s vykousnutým displejem…. Inu asi soudruzi v Koreji chtěli slyšet něco lehce pozitivnějšího. Ale myslím, že většina naších čtenářů by spíše dala za pravdu právě kolegům z Redditu, moji maličkost nevyjímaje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.