Slevové akce na čínských e-shopech jsou sice našim denním chlebem, ale pro zákazníka takové nakupování obnáší i celou řadu komplikací. Ty pak včetně nepopulárních daňových doplatků a celního výpalného zcela odpadají při nakupování v evropských skladem a jako bonus pak máme i mnohem rychlejší doručení. Nu a jedna taková velká slevová akce dorazila i z e-shopu Gearbest do skladu nazvaného poeticky GW-5, pod čímž se skrývá umístění ve střední Evropě.

A dočkáme se pěkné řádky slevových kupónů na celou řadu produktů, takže určitě je z čeho vybírat. Příznivci letecké fotografie a dronů obecně si mohou udělat radost některými velmi zajímavými kousky, ať už se jedná třeba o fantastický a skvěle vybavený DJI Mavic Pro Mini, ať už v „holé“ verzi nebo s kompletním příslušenstvím za ceny začínající na 849 dolarech, nebo třeba lidovější volbu v podobě oblíbeného modelu Hubsan X501S X4 za 189.99 dolarů.

Ale zkrátka nepřijdou ani hospodyňky a hospodáři díky široké nabídce robotických vysavačů jako jsou například modely ILIFE V7S Pro (169.99 dolarů), ILIFE V7 (159.99 dolarů) nebo roborock S50 (516.99 dolarů). Ale pokud odhlédneme od produktů se slevovými kupóny tak se nabídka ještě mnohonásobně rozšíří a dojde i na TV boxy, telefony nabíječky, příslušenství pro elektronické cigarety, klávesnice a jinou horu dalšího extra haraburdí. Takže se určitě na celou nabídku mrkněte, protože ceny jsou v podstatě konečné a nemusíte tak spekulovat s žádnými extra příplatky.