Ohodnoťte článek

Chytrou televizi má dnes doma asi každý a tak asi nemusím zdůrazňovat, s jakými limitacemi při ovládání se její uživatelé potýkají například při hledání na internetu nebo zadávání čehokoli. Někdy by prostě člověk potřeboval myš a klávesnici i k televizi. A právě na takové povzdechy dnes máme odpověď, díky slevovému kupónu z e-shopu Cafago na jedno šikovné udělatko.

Tím je univerzální dálkové ovládání pracující v pásmu 2.4 GHz, které po otočení supluje úspěšně i klávesnici a dokonce i myš. Kompatibilní pak je v podstatě se vším takže nezáleží na jaké platformě je vaše televize, TV Box nebo Mini PC a je vybavena i učícím se infra senzorem, který by měl nahradit 99 % ovladačů. Navíc je ovladač vybaven šestiosým snímání díky gyroskopu a G-senzoru, takže není problém hrát i hry s pohybovým ovládáním. Celkem dost funkcí na jedno takové udělátko, že ?

Navíc vám jeho koupě neudělá ani díru do rodinného rozpočtu, protože s naším slevovým kupónem MAV33 si ho na e-shopu Cafago pořídíte jen za 12.59 dolaru. Kupón platí až do 15. dubna, tak proč si jednou neudělat radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.