Chytré telefony Huawei P20 a P20 Pro jsou nyní středem pozornosti jako vlajkové lodě společnosti Huawei. Navzdory tomu je zde další nový model s označením Huawei Honor 7A. Tato novinka má být představena veřejnosti 2. dubna/apríla.

Smartphone Huawei Honor 7A se objevil na stránkách TENAA a díky tomu máme všechny potřebné informace k dispozici. Bude se jednat o aktualizovaného nástupce modelu Honor 6A.

Huawei Honor 7a

Specifikace Huawei Honor 7A

Designově by neměl přinést nic neobvyklého. Tento telefon bude mít dle spekulací 5,7-palcový displej s rozlišením 720 x 1440 pixelů a poměrem stran 18:9. Telefon bude vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 430 s 3 GB RAM a 32 GB vnitřní pamětí. Hlavní zadní kamera bude 13MP a přední selfie kamera bude duální 13MP a 2MP s LED bleskem. Z upoutávky na tento telefon je možno usoudit, že tento model bude mít dva reproduktory v dolní části telefonu. Micro-USB port je obklopen dvěma mřížkami. Předpokládaná cena Huawei Honor 7A je přibližně 1499 juanů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.