Společnost Huawei představí zítra 27. 3. 2018 v Paříži na globálním eventu za účasti stovek světových médií dlouho očekávané novinky z nové prémiové řady Huawei P20.

Ve stejnou chvíli budou mít i čeští zákazníci možnost zažít tento jedinečný okamžik na vlastní kůži: nechat se unést live přenosem přímo z Paříže a následně spatřit nové top modely z řady Huawei P20 naživo jen pár okamžiků po jeho oficiálním světovém představení!

V rámci akce, která se uskuteční 27. března odpoledne ve značkové prodejně Huawei v Quadriu na Národní třídě v Praze, proběhne live stream z globálního představení v Paříži, dále zástupce Huawei přímo na prodejně představí novinky z řady Huawei P20 a pro širokou veřejnost bude připravena také soutěž o Huawei smartphone.

huawei p20

Na místě bude zajištěn rovněž welcome drink a drobné občerstvení.

Harmonogram akce:

15:00 – 16:00 = Live stream tiskové konference z Paříže
16:15 = začátek akce
16:30 = prezentace a odhalení nového smartphonu
17:00 = zahájení soutěže
17:15 = focení Huawei smartphonem s možností odnést si foto domů
Zájemci mohou live stream z Paříže sledovat rovněž online na následujících odkazech:

YouTube

https://www.youtube.com/huaweideviceco

Facebook

Dalšími místy, kde bude nový smartphone Huawei odhalen jsou rovněž Pop up store Huawei na Chodově v Praze a na Slovensku Nay Aupark v Bratislavě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.