Nastal čas se pořádně vymódit a s lahvinkou kvalitního alkoholu vyrazit do víru oslav, protože na e-shopu Gearbest už vypukla hlavní fáze aktivit spojených s jejich čtvrtými narozeninami. Zapojit se do nich můžete až do 2. dubna, takže pro vás dnes máme malé nahlédnutí do zákulisí, co že si to pro zákazníky ti čerchmanti nachystali.

Samozřejmě se hlavní aktivity točí kolem tuny bleskových slev a slevových akcí celkově na rozličné produkty a jednotlivě vyjmenovávat i jen ty zajímavé by nám zabralo celou věčnost. Takže vás hezky jednoduše odkážeme do dvou nejpopulárnějších sekcí prodejů, což jsou samozřejmě Telefony a Elektronika a třeba se vám tam něco zalíbí. Cestou si nezapomeňte vyzvednout nějaké ty slevové kupóny pro věrné zákazníky nebo pokuste štěstí se získáním Mega voucherů.

A co by to bylo za oslavu bez pořádných (ne)společenských her a ani v této oblasti tak Gearbest samozřejmě nemůže zklamat. Takže si zatočíte Kolem štěstí pro další várku slevových kupónů či produkty zdarma, nebo se pokusíte ve Velikonoční hře rozbít to správné vejce skrývající tablet Chuwi Hi8 Air. A kdybyste se náhodou v labyrintu slev a oslav ztratili, tak je vždy po ruce šikovný Průvodce, který vás vždy nasměruje zpět na tu správnou cestu. Tak si dejte sklenku bublinek a nezapomeňte jubilantům pogratulovat.