Ohodnoťte článek

Nové fotografie Xiaomi Mi Mix 2S se objevily jen několik hodin před oficiálním představením a nabídly nám další pohled na tento očekávaný telefon. Smartphone se objevil již včera v nenápadném hands-on videu, a tak se nám mozaika pomalu skládá dohromady. Zdá se, že nás tedy již nic nemůže překvapit.

Abychom ale byli upřímní, je-li na fotkách skutečně Mi Mix 2S, z pohledu designu jsme trochu zklamaní. Telefon vypadá „na chlup“ stejně na přední straně jako Mix 2 a na zadní straně jako iPhone X, přičemž jediný rozdíl je čtečka otisků prstů, kterou najdeme vzadu. Zdá se, že Mix 2S bude k dispozici ve dvou barevných variantách, černé a bílé, ale použitý materiál doposud nebyl potvrzen. Předpokládáme, že Xiaomi však nebude nic měnit na zaběhlé kombinaci skla a keramiky.

Xiaomi Mi Mix 2S

První Mix byl smartphonem, který se lišil od všeho aktuálně dostupného na trhu a to z něj dělalo unikát. To už bohužel neplatí. Zdá se, že se Xiaomi pasovalo do role „Apple z Číny“ a nehodlá na tom nic měnit. Pořád je zde ale malá šance, že nás Xiaomi překvapí, a tyto fotky neukazují skutečnou podobu Mix 2S. Stay tuned, již dnes se dozvíme všechny potvrzené detaily od Xiaomi Mix 2S.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.