Zítra bude ten slavný den, kdy Xiaomi oficiálně uvede svůj Xiaomi Mi Mix 2S. O tomto telefonu se mluví už tak dlouho, že v jeho případě nás žádné velké překvapení asi nečeká. Ovšem překvapit by mohly další dva produkty, které hodlá Xiaomi společně s Mi Mix 2S představit.

Zástupci společnosti sice potvrdili, že uvedou další dvě novinky, ale o co konkrétně půjde zůstává zatím utajeno. Podle některých fám by se mělo jednat o Xiaomi Mini AI reproduktor, který bude podporovat stejnou technologii umělé inteligence jako Mi Mix 2S.

Mi Mix 2S

Druhý Xiaomi produkt je ale daleko větší záhadou a co to skutečně bude se dozvíme až zítra. Ale i v tomto případě jedou spekulace na plné obrátky a některé tvrdí, že by to mohl být herní telefon Black Shark. Ten se údajně nedávno objevil v Geekbench s kódovým označením SKR-A0.

Ať už bude představeno cokoli, hlavní hvězdou večírku bude dozajista Xiaomi Mi Mix 2S. Jeho hlavní parametry jsme popisovali například v tomto článku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.