Reklamní masáž spojená s novým odolným telefonem Oukitel WP5000 neutichá a ono se není čemu divit, protože výrobci v tento kousek kladou velká očekávání a navíc rozhodně nevypadá špatně. Pokusí se totiž prolomit stereotypní očekávání spojená s odolnými telefony, které jsou většinou poměrně masivní a tlusté. Tady ovšem žádnou klasickou „cihlu“ neočekávejte a nové oficiální promo 3D video by vás o tom mělo jen přesvědčit. Tak se na něj níže mrkněte.

Oukitel WP5000 je designován jako odolný telefon odpovídající armádním standardům a samozřejmě vybavený i certifikací IP68 pro voděodolnost, prachu odolnost a obecnou odolnost proti pádu či rozbití. Nevzdává ale ani boj o potěchu zákazníkova oka, protože se vzhledově také nejedná o žádné ošklivé káčátko. Kovový rám telefonu, zadní panel užívající dvoubarevné kombinace a spousta pokročilých výrobních procesů jsou toho jen dokladem. A můžete si navíc vybrat ze tří barevných variant, černé, zelené nebo oranžové.

Spousta odolných telefonů se snaží srazit cenu použitím poněkud méně výkonného nebo staršího hardwaru, ale WP5000 se pokouší nabídnout i v oblasti hardwaru solidní výkon a vybavení. To zahrnuje například 5,7-palcový 18:9 displej s HD+ rozlišením a Gorilla Glass 3, procesor Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 5200 mAh kapacitu baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení nebo duální zadní 21 Mpix + 13 Mpix fotoaparát. Více informací o telefonu je samozřejmě k mání na oficiálních stránkách značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.