Novinkové Vernee M6 už je k nalezení na prvních stránkách obchodů v předprodejových nabídkách, takže je jasné, že do oficiálního vydání telefonu už opravdu nezbývá mnoho času. A výrobci se rozhodli přitopit pod kotlem očekávání a natočili krátké video ukazující vymoženosti a velmi štíhlý design tohoto modelu.

Vernee M6 podle všeho bude opravdu velmi hezky vypadající telefon s tloušťkou pouhých 6.9 mm a celokovovým zpracováním. Navzdory poměrně velké 5,7-palcové úhlopříčce HD+ displeje by měl být telefon kompaktní a hlavně velice lehký. A tvůrci nám také dopředu slibují nadprůměrnou výdrž baterie díky pokročilým optimalizacím ve VOS systému a speciálním šetřícím režimu. No uvidíme jak si baterie s kapacitou 3300 mAh povede v reálných testech.

Těch se možná dočkáme v příštím dnech z oficiálních zdrojů, protože se Vernee se nechali slyšet, že video kampaň k tomuto telefonu ještě zdaleka nekončí. Více informací o Vernee M6 najdete na jejich oficiálních stránkách včetně odkazů na předprodeje. A za pár dnů by dokonce mělo dojít na speciální akci, ve které si telefon budete moci koupit jen za 134.99 dolarů. Protože má také Vernee oficiální zastoupení pro ČR a SR, tak se určitě brzy dočkáme i dostupnosti přímo v jejich obchodě na našem území.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.