Pokud kupujete telefon, tak asi úplně nezáleží na tom, zda jste vysoký svalnatý fešák, postarší paní o holi nebo teenager s kalhoty na půl žerdi a uhry přes půl těla. Odolný telefon jako třeba Oukitel WP5000 se může klidně hodit všem, ale stejně jsme se dnes od výrobce dočkali poučného videa. V tom se nám snaží sdělit pro jaký typ uživatelů je podle jejich názorů tento telefon nejvhodnější.

Samozřejmě se dočkáme očekávaného zjednodušení a tuny stereotypů, takže se dozvíte, že telefon se hodí pro outdoorové nadšence co řádí každý den na kole, lyžím nebo surfu, pracovníky v extrémnějších podmínkách jako jsou dřevorubci, horníci nebo naftaři (těch je u nás velký počet), akčnější povolání jako jsou policisté, hasiči nebo poslíčci, případně rodiče s dítětem s destruktivními sklony. Ale samozřejmě se bude hodit i pro notorické nešiky, kterým den po koupi telefonu na přední sklo Gorilla Glass opravdu šlápne gorila  a jiné.

Oukitel WP5000 se prostě pod tohoto videa hodí v podstatě pro každého, kdo dokáže ocenit lehký, poměrně tenký a velmi odolný telefon s velkou baterií a velmi solidním fotografickým, vybavením. O telefonu toho samozřejmě zjistíte mnohem více na oficiálních stránkách , kde se také momentálně můžete zaregistrovat k získání slevového kupónu do předprodejů nebo dokonce vyhrát nějaký ten kousek zcela zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.