Vernee Mars Pro se na trhu objevil zhruba v polovině loňského roku, kdy etablovaní výrobci začali vsázet na procesory podporující vyšší kapacitu paměti RAM.

Možná i proto se Mars Pro dočkal procesoru Helio P25 a 6 GB RAM. Interní úložiště je nastaveno na 64 GB, ale lze jej dále rozšířit pomocí SD karty v hybridním slotu až o 128 GB.

Mnozí uživatelé si tuto konfiguraci pochvalovali a slušnou odezvu mělo i konstrukční provedení telefonu.

Ovšem Vernee Mars Pro není jen o procesoru a velké RAMce. Jeho displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 2160×1080 pixelů a jemností 400 ppi. Bonusem je pak filtr „modrého světla“.

Vernee Mars Pro

Ve foto výbavě najdeme zadní 13 MPix fotoaparát se clonou f/2.0 a přední selfie kamerku, která má rozlišení 5 MPix.

Baterie má solidní kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem, který by měl zajistit snížení spotřeby a delší výrdž. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Lze říci, že Vernee Mars Pro má parametry, které ani dnes neurazí a navíc jej můžete stále najít zalistovaný na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde se aktuálně prodává za 215 Euro, případně za 5590 Korun českých.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.