Nová Xiaomi sluchátka spatřila světlo světa včera a aktuálně se dají pořídit za 69 jüanů, což je v přepočtu zhruba 11 dolarů. Vzhledem k designu a parametrům tu tak máme další produkt s velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Sluchátka mají „poloviční“ konstrukci, takže v uchu dobře sedí a přesto nezasahují hluboko do zvukovodu. Tím pádem nehrozí jeho poškození.

Hlavním parametrem Xiaomi sluchátek je duální vícevrstvá keramická jednotka a pohyblivá cívka, uložená v dutině sluchátek. Zvuk je tak rozložen do různých frekvencí a výsledný audio výstup získává na plnosti a kvalitě.

Nová Xiaomi sluchátka mají také certifikaci Hi-Res Japan Audio Association. To by mělo zaručit přesnou reprodukci zvuku jako například u CD.

Xiaomi sluchátka

Samozřejmě nechybí ani tří tlačítkové ovládání a konektor je ohnut pod úhlem 90° pro lepší zasunutí do telefonu. Nová Xiaomi sluchátka jsou v prodeji od dnešního dne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.