Narozeninové oslavy e-shopu Gearbest jsou pro zákazníka ideálním momentem k nákupu celé škály zlevněných produktů od zavedených značek napříč celým spektrem nabídky zboží. A dalším z výrobců co mají na Gearbestu velkou slevovou akci v podstatě na všechny produkty jsou čínští No.1, kteří stále s kulometnou kadencí chrlí na trh další a další modely chytrých hodinek a nositelností.

V nabídce pak najdeme opravdu průřez celým sortimentem značky ve kterém se vyjímá například outdoorový model No.1 F5 s podporou sportovních funkcí a senzory jako jsou výškoměr/barometr/teploměr nebo vestavěná GPS. K mání jsou pak hodinky jen za 48.99 dolarů a můžete se také pro lepší představu mrknout na následující video.

Některým zákazníkům se bude také třeba více zamlouvat levnější model No.1 F6 s certifikací IP68, čipem Nordic NRF51822 pro veškeré sportovní, zdravotní a outdoorové funkce a hlavně extra dlouhou výdrží baterie dosahující až 50 dnů. Ty pak najdete ve slevách jen za 29.99 dolarů. A i k nim pak pro vás máme doprovodné video ke zhlédnutí.

Samozřejmě jsou v nabídce i další zajímavé kousky za slušné ceny, jako například No.1 F4 za 17.99 dolarů, F3 za 15.99 dolarů nebo S9 za 29.99 dolarů. Takže si prostě pořádně prohlédněte celou nabídku chytrých hodinek No.1 na Gearbestu, aby vám náhodou neuteklo něco zásadního.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.