Sehnat bezdrátová sluchátka není v dnešní době žádný velký problém a vaše peněženka se ani příliš nezapotí. Takže proč si takhle neudělat radost a nepořídit si miniaturní bezdrátové „pecky“ v extra slevě na e-shopu Cafago, když je k nim navíc ještě šikovný nabíjecí box, který může sloužit i jako univerzální powerbanka. Nemyslíte ?

Zmíněná sluchátka jsou jsou K6 TWS (True Wireless) a jedná se opravdu o malé a velmi lehké kousky vážící individuálně jen 6 g, které mohou fungovat i samostatně. K připojení pak využívají úsporný Bluetooth 4.2, mají vestavěný mikrofon, voděodolnou certifikaci IPX7 a samozřejmě podporují i standardní profily A2DP, AVRCP a další. K nim navíc dostanete šikovný nabíjecí box s magnetickým uchycením sluchátek a kapacitou 2100 mAh, který se určitě může hodit díky USB a microUSB konektorům i pro jiná zařízení.

Tato sluchátka si pak momentálně můžete pořídit na e-shopu Cafago jen za 37.99 dolaru, tedy pokud využijete služeb našeho slevového kupónu MAV39. Ten bude v platnosti až do 15. dubna, takže máte spoustu času na rozmyšlení, jestli by se vám bezdrátové pecky K6 nemohly hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.